en de fr es it ru pl sk cz hu at ua ro li in pt nl se dk gr il cn be ch tr
topdestination.cz
Ubytování v Evropě i ve světe   |   Rezervace (Log on)
Svět > Rakousko > Kasten bei Böheimkirchen > Pedro's
Pedro's 4*

Pedro's, Dörfl 19, Kasten bei Böheimkirchen

3072 Kasten bei Böheimkirchen Rakousko Dolní Rakousy

Mapa             Sdílet tento hotel:

Klikněte na fotografii a zobrazte všechny dostupné fotografie k Pedro's.

Typ ubytování

Hotel

Vybavení hotelu

Domácí zvířata povolena, Rybaření, Pěší turistika, Wi-Fi zdarma, Restaurace, Bar, Sauna, Zahrada, Terasa, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje.

Akceptované kreditní karty

Maestro, Bankcard, Visa, Euro/Mastercard, EC-Card.

Příjezd

od 17:00 do 21:30

Odjezd

od 07:30 do 10:00

Pokojů

Typ pokojeMax. počet osob Cena
Dvoulůžkový pokoj
Sprcha, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Vana nebo sprcha, TV, Telefon, Satelitní TV, Minibar, Balkon
2       Když zadáte datum a dáte zjistit dostupnost,
zobrazí se také ceny hotelů v daném období!
Apartmá
Pracovní stůl, Posezení, Topení, Šatna, Koberec, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Šatní skříň, Pro alergiky, Čisticí potřeby, Sprcha, Vana, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, WC navíc, Další koupelna, Telefon, Satelitní TV, TV (LCD/plazmová/s plochou obrazovkou), Minibar, Služba probuzení, Výhled do zahrady, Výhled na hory, Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
4       Když zadáte datum a dáte zjistit dostupnost,
zobrazí se také ceny hotelů v daném období!

Kurzový konvertor

Popis hotelu

Located in the beautiful foothills of the Alps and only a 10-minute drive from Sakt Polten, the Hotel Pedro’s has been known for its individual service and the unique Austro-Mediterranean ambience for more than 20 years.

Pedro’s offers a pleasant atmosphere in a lovingly restored palace for recreation seekers, business travellers and gourmets alike. Relaxing hours in a central location await you, with cosy and comfortable rooms, Pedro’s award-winning restaurant, a bar with a fireplace, and the Sweet Lounge. Enjoy complete tranquillity amidst a 30,000 m² park in the Vienna Woods between Vienna and St. Pölten.

Please note that breakfast is not available on Sundays.

Storno podmínky hotelu

Ochrana osobních údajů   Viz info o platebních kartách

- - - - - - - - - -

Změnit dátum Pedro's****